User Details (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: User Name
sv: Användarnamn

en: Add content
sv: Lägg till innehåll

en: Logout
sv: Logga ut

en: My account
sv: Mitt konto
