User Details (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: My subscriptions
uk: Мої підписки

en: Add content
uk: Додати вміст

en: Logout
uk: Вихід

en: My account
uk: Мій обліковий запис

en: Post Count
uk: Кількість дописів
