User Details (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: User Name
vi: Tên người dùng

en: Add content
vi: Thêm nội dung

en: Logout
vi: Thoát

en: My account
vi: Tài khoản cá nhân

en: User Details
vi: Chi tiết người dùng
