User Details (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: Add content
cs: Přidat obsah

en: Logout
cs: Odhlásit

en: My account
cs: Můj účet
