User Details (7.x-1.5) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: My subscriptions
da: Mine abonnementer

en: Add content
da: Tilføj indhold

en: Logout
da: Log ud

en: My account
da: Min konto
