User Details (7.x-1.5) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: User Name
el: Όνομα Χρήστη

en: Add content
el: Προσθήκη περιεχομένου

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: My account
el: Ο λογαριασμός μου
