User Details (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Logout
et: Logi välja

en: My account
et: Minu konto
