User Details (7.x-1.5) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Add content
id: Tambahkan konten

en: Logout
id: Keluar

en: My account
id: Akun saya

en: Logged-in info
id: Informasi login
