User Details (7.x-1.5) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: User Name
ja: ユーザー名

en: My subscriptions
ja: 配信登録

en: Add content
ja: コンテンツを追加

en: Logout
ja: ログアウト

en: My account
ja: アカウント情報

en: Post Count
ja: 投稿数
