User Details (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: My subscriptions
lv: Mani abonementi

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Logout
lv: Iziet

en: My account
lv: Mans konts
