User Details (7.x-1.5) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: My subscriptions
nl: Mijn inschrijvingen

en: Add content
nl: Inhoud toevoegen

en: Logout
nl: Uitloggen

en: My account
nl: Mijn account
