User Details (7.x-1.5) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: User Name
es: Nombre de usuario

en: My subscriptions
es: Mis suscripciones

en: Add content
es: Añadir contenido

en: Logout
es: Cerrar sesión

en: My account
es: Mi cuenta
