User Details (7.x-2.3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Overview
af: Oorsig

en: Performance
af: Werkverrigting

en: Role
af: Rol

en: Create content
af: Skep inhoud

en: Posts
af: Posstukke
