User Details (7.x-2.3) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Disabled
ar: معطل

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Views
ar: الرؤى

en: Display
ar: العرض

en: Performance
ar: الأداء

en: Role
ar: الدور

en: Create content
ar: أنشئ محتوى

en: Logout
ar: خروج

en: Front page
ar: الصفحة الرئيسية

en: Posts
ar: المحتوى
