User Details (7.x-2.3) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Disabled
be: Выключана

en: Overview
be: Агляд

en: Display
be: Паказ

en: Performance
be: Прадукцыйнасць

en: Role
be: Роля

en: Create content
be: Стварыць матэрыял

en: Logout
be: Выйсці

en: Front page
be: Галоўная старонка

en: Posts
be: Допісы

en: Joined
be: Далучыўся
