User Details (7.x-2.3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Logout
bn: প্রস্থান

en: Front page
bn: শুরুর পাতা
