User Details (7.x-2.3) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: Performance
bo: ནུས་རྩལ

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Front page
bo: མདུན་ངོས

en: Posts
bo: གསར་སྤེལ

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།
