User Details (7.x-2.3) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Overview
bs: Pregled

en: Display
bs: Prikaz

en: Role
bs: Uloga

en: Create content
bs: Kreiraj sadržaj

en: Front page
bs: Naslovna stranica

en: Posts
bs: Postovi
