User Details (7.x-2.3) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Overview
ca: Resum

en: Background
ca: Fons

en: Display
ca: Visualització

en: Performance
ca: Rendiment

en: Role
ca: Rol

en: Create content
ca: Crea contingut

en: Logout
ca: Sortir

en: Front page
ca: Portada

en: Posts
ca: Articles

en: Joined
ca: Afegit

en: Admin
ca: Administrador

en: Edit my profile
ca: Edita el meu perfil
