User Details (7.x-2.3) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Overview
da: Overblik

en: Background
da: Baggrund

en: Panels
da: Paneler

en: Performance
da: Ydelse

en: Role
da: Rolle

en: Create content
da: Opret indhold

en: Logout
da: Log ud

en: Front page
da: Forside

en: Posts
da: Indlæg

en: My profile
da: Min profil

en: Joined
da: Indmeldt

en: Admin
da: Administration
