User Details (7.x-2.3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Performance
dz: ལཱ་ཤུལ་

en: Create content
dz: ནང་དོན་གསར་བསྐྲུན་འབད་

en: Posts
dz: གནས་བསྐྱོད་ཚུ།
