User Details (7.x-2.3) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Performance
el: Απόδοση

en: Role
el: Ρόλος

en: Create content
el: Υποβολή ύλης

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Front page
el: Αρχική σελίδα

en: Posts
el: Καταχωρίσεις

en: Joined
el: Ημ. Εγγραφής

en: Admin
el: Διαχειριστής
