User Details (7.x-2.3) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Views
eo: Vidoj

en: Performance
eo: Rendimento

en: Create content
eo: Kreu enhavon

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin

en: Front page
eo: Ĉefpaĝo

en: Posts
eo: Afiŝoj
