User Details (7.x-2.3) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Disabled
et: Keelatud

en: Overview
et: Ülevaade

en: Background
et: Taust

en: Views
et: Vaated

en: Display
et: Kuva

en: Performance
et: Jõudlus

en: Role
et: Roll

en: Create content
et: Lisa sisu

en: Logout
et: Logi välja

en: Front page
et: Avaleht

en: Posts
et: Postitusi

en: Joined
et: Liitus

en: Admin
et: Administraator

en: Edit my profile
et: Muuda oma profiili
