User Details (7.x-2.3) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Background
fa: زمینه

en: Views
fa: نماها

en: Display
fa: نمایش

en: Panels
fa: پنل‌ها

en: Performance
fa: کارایی

en: Role
fa: نقش

en: Create content
fa: ایجاد محتوا

en: Logout
fa: خروج

en: Front page
fa: صفحه اول

en: Posts
fa: ارسال‌ها

en: Joined
fa: عضو شده

en: Admin
fa: مدیر

en: Admin link
fa: پیوند مدیر
