User Details (7.x-2.3) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Background
fi: Tausta

en: Views
fi: Näkymät

en: Display
fi: Näyttö

en: Panels
fi: Paneelit

en: Performance
fi: Suorituskyky

en: Role
fi: Rooli

en: Create content
fi: Luo sisältöä

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos

en: Front page
fi: Etusivu

en: Posts
fi: Kirjoitukset

en: Joined
fi: Liittyi

en: Admin
fi: Ylläpito

en: New messages
fi: Uudet viestit
