User Details (7.x-2.3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Performance
fil: Pagsasakatuparan

en: Create content
fil: Lumikha ng nilalaman

en: Posts
fil: Mga paskil
