User Details (7.x-2.3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Views
gl: Vistas

en: Display
gl: Visualización

en: Performance
gl: Rendemento

en: Role
gl: Rol

en: Create content
gl: Crear contido

en: Logout
gl: Saír

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: Posts
gl: Entradas
