User Details (7.x-2.3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Role
gu: હોદો

en: Front page
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Joined
gu: જોડાયા
