User Details (7.x-2.3) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Views
hi: द्रश्य

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Performance
hi: (निष्पादन)परफ़ॉर्मेंस

en: Role
hi: भूमिका

en: Create content
hi: साहित्य बनाएँ

en: Logout
hi: लॉग आउट

en: Front page
hi: मुखपृष्ठ

en: Posts
hi: प्रविष्टियाँ

en: Joined
hi: में शामिल हुए

en: Admin
hi: प्रशासन
