User Details (7.x-2.3) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Background
hu: Háttér

en: Views
hu: Nézetek

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Performance
hu: Teljesítmény

en: Role
hu: Szerepkör

en: Create content
hu: Tartalom beküldése

en: NOTE:
hu: Megjegyzés:

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Rank
hu: Helyezés

en: Front page
hu: Címlap

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: My profile
hu: Saját profil

en: Joined
hu: Csatlakozott

en: Edit my profile
hu: Saját profil szerkesztése
