User Details (7.x-2.3) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Disabled
it: Disattivato

en: Overview
it: Panoramica

en: Background
it: Sfondo

en: Views
it: Viste

en: Display
it: Visualizzazione

en: Performance
it: Prestazioni

en: Role
it: Ruolo

en: Create content
it: Crea contenuto

en: Logout
it: Esci

en: Front page
it: Prima pagina

en: Posts
it: Messaggi

en: Joined
it: Iscritto

en: Edit my profile
it: Modifica il tuo profilo
