User Details (7.x-2.3) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Disabled
jv: Mati

en: Overview
jv: Sekilas

en: Views
jv: View

en: Display
jv: Tampilan

en: Performance
jv: Kadigdayan

en: Role
jv: Parāgā

en: Logout
jv: Metu

en: Front page
jv: Kācā Ngajeng

en: Posts
jv: Kiriman

en: Joined
jv: Nggabung
