User Details (7.x-2.3) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Display
ka: ჩვენება

en: Role
ka: როლი

en: Create content
ka: კონტენტის შექმნა

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Front page
ka: მთავარი გვერდი

en: Posts
ka: პოსტები
