User Details (7.x-2.3) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Background
kn: ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Performance
kn: ಕಾರ್ಯ ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Create content
kn: ಬರಹವನ್ನು ಸೇರಿಸಿ

en: Front page
kn: ಮುಖ ಪುಟ

en: Posts
kn: ಪೋಸ್ಟ್ ಗಳು
