User Details (7.x-2.3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Front page
ml: പ്രധാനതാള്‍
