User Details (7.x-2.3) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Background
ro: Fundal

en: Views
ro: Vizualizări

en: Display
ro: Afișaj

en: Performance
ro: Performanță

en: Role
ro: Rol

en: Create content
ro: Creează conţinut

en: Front page
ro: Pagina principală

en: Posts
ro: Articole

en: Joined
ro: Înscris

en: Admin
ro: Administrator
