User Details (7.x-2.3) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Overview
sl: Pregled

en: Display
sl: Prikaz

en: Performance
sl: Hitrost delovanja

en: Create content
sl: Ustvari vsebino

en: Logout
sl: Odjava

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Posts
sl: Prispevki

en: Admin
sl: Skrbnik
