User Details (7.x-2.3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Disabled
sr: Искључено

en: Performance
sr: Перформнсе

en: Role
sr: Улога

en: Front page
sr: Насловна страна
