User Details (7.x-2.3) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Overview
sv: Översikt

en: Background
sv: Bakgrund

en: Views
sv: Vyer

en: Display
sv: Visa

en: Performance
sv: Prestanda

en: Role
sv: Roll

en: Create content
sv: Skapa innehåll

en: Logout
sv: Logga ut

en: Front page
sv: Startsida

en: Posts
sv: Inlägg

en: Joined
sv: Medlem

en: Admin
sv: Administrera

en: Admin link
sv: Länk för administratör

en: Edit my profile
sv: Redigera min profil
