User Details (7.x-2.3) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Background
ug: تەگلىك

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Performance
ug: تور بېكەت سۈرئىتى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Logout
ug: چېكىنىش

en: Front page
ug: باش بەت

en: Posts
ug: يازمىلار
