User Details (7.x-2.3) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Disabled
vi: Tắt

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Background
vi: Nền

en: Display
vi: Hiển thị

en: Performance
vi: Hiệu năng

en: Role
vi: Vai trò

en: Create content
vi: Tạo nội dung

en: Logout
vi: Thoát

en: Front page
vi: Trang nhất

en: Posts
vi: Số bài gửi

en: User Details
vi: Chi tiết người dùng
