User Details (7.x-2.4) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Performance
am: አፈፃፀም

en: Create content
am: ይዞታ ፍጠር

en: Front page
am: ፊት ገፅ
