User Details (7.x-2.4) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Display
ast: Pantalla

en: Performance
ast: Rendimientu

en: Role
ast: Rol

en: Create content
ast: Crear conteníu

en: Logout
ast: Zarrar sesión

en: Front page
ast: Páxina d'entamu

en: Posts
ast: Artículos
