User Details (7.x-2.4) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Overview
bg: Обзор

en: Views
bg: Изгледи

en: Display
bg: Дисплей

en: Performance
bg: Производителност

en: Role
bg: Роля

en: Create content
bg: Създаване на съдържание

en: Front page
bg: Начална страница

en: Posts
bg: Мнения

en: Joined
bg: Регистриран
