User Details (7.x-2.4) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Overview
cs: Přehled

en: Display
cs: Zobrazit

en: Performance
cs: Výkon

en: Create content
cs: Vytvořit obsah

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Front page
cs: Titulní stránka

en: Posts
cs: Příspěvků

en: Joined
cs: Připojen

en: Admin
cs: Administrátor
