User Details (7.x-2.4) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Overview
cy: Arolwg

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Display
cy: Dangos

en: Performance
cy: Perfformiad

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Create content
cy: Creu cynnwys

en: Front page
cy: Tudalen flaen

en: Posts
cy: Cofnodion

en: Admin
cy: Gweinydd
