User Details (7.x-2.4) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Overview
de: Übersicht

en: Background
de: Hintergrund

en: Views
de: Ansichten

en: Display
de: Anzeige

en: Performance
de: Leistung

en: Role
de: Rolle

en: Create content
de: Inhalt erstellen

en: NOTE:
de: HINWEIS:

en: Logout
de: Abmelden

en: Rank
de: Rang

en: Front page
de: Startseite

en: Posts
de: Beiträge

en: My profile
de: Mein Profil

en: Joined
de: Verbunden

en: User points
de: Benutzerpunkte

en: Edit my profile
de: Mein Profil bearbeiten

en: Link Type
de: Link Typ

en: Joined date
de: Anmeldedatum
