User Details (7.x-2.4) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: Views
eu: Bistak

en: Display
eu: Bistaratu

en: Panels
eu: Panelak

en: Performance
eu: Errendimendua

en: Role
eu: Rol

en: Create content
eu: Edukia sortu

en: Logout
eu: Irten

en: Front page
eu: Azaleko orria

en: Posts
eu: Bidalketak

en: My profile
eu: Nire profila

en: Joined
eu: Sartuta

en: User points
eu: Erabiltzailearen puntuak

en: Admin
eu: Kudeatu
