User Details (7.x-2.4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Overview
is: Yvirlit

en: Performance
is: Orka

en: Role
is: Leiklutur

en: Create content
is: Stovna innihald

en: Front page
is: Forsíða

en: Posts
is: Postar
